Kaliteli ve aktif bir yaşamın ilk adımı sağlıklı beslenmedir. Türkiye de dahil toplam 95 ülkede hizmet veren ve sağlıklı beslenme, dengeli beslenme, kilo kontrolü ve kilo yönetimi konusunda 37 yılı aşkın süredir kullandığı bitkisel ürünlerle adından söz ettiren HERBALIFE sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirenlerin ilk tercih ettiği marka olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

HERBALIFE’a üye olmanın sizlere getireceği bir çok imkan ve avantajları bulunmaktadır. Kısaca bahsedecek olursak HERBALIFE’a üye olduğunuzda satın almak istediğiniz her üründen %25 indirim alırsınız. Şimdi HERBALIFE’a nasıl üye olacağız görsellerle görelim.

HERBALIFE'a Nasıl Üye Olurum ?

Öncelikle HERBALIFE Türkiye sayfasına giriyoruz. www.herbalife.com.tr . Açılan Pencerede sağ üst köşede bulunan “Üye Girişi” linkini tıklıyoruz.

Sol tarafta bulunan ” Oturum Aç “ butonuna basıyoruz.

Burada daha önce HERBALIFE üyeliğimiz olmadığı için alt kısımda bulunan ” Hesap Oluştur “ butonunu tıklıyoruz.

Sürekli kullandığınız eposta adresinizi girip şifrenizi belirledikten sonra alt kısımda bulunan ” Hesap Oluştur “ butonunu tıklıyoruz.

Bu işlem tamamlandıktan sonra alt kısımdaki ” BAŞLA “ butonuna basıyoruz.

Açılan pencerede HERBALIFE ile aranızdaki üyelik sözleşmesini kabul etmek için aşağıdaki görselde kırmızı kutucuklarla işaretlediğim ” Bu mesajı okudum ve anladım “ ibarelerinin yanlarında bulunan kutucuklara tik atıyoruz daha sonra yeşil ok ile belirtilen kısmı en alta kadar sürükledikten ve ” Bu mesajı okudum ve anladım “ ibaresini tikledikten sonra alt kısımda bulunan ” SPONSÖR BİLGİNİZ “ kısmındaki ID Numarasına T1Y0149971 yazdıktan sonra Sponsörün Soyadının ilk 3 harfi kısmına ” LAP “ yazıp Sponsörünüzden Herbalife üyelik paketi satın aldınız mı? sorusuna ” HAYIR “ diyoruz ve alt kısımda bulunan ” DEVAM “ butonuna basıyoruz.

Önünüze gelen BAŞVURU FORMU’nu eksiksiz doldurduktan sonra HERBALIFE sizden tüzel kişi olduğunuzu ispat etmeniz için kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını isteyecektir. Kimliğinizin veya varsa ehliyetinizin ön yüzünün fotoğrafını yükledikten sonra veri gizliliğine izin vermek için ” EVET “i seçip alt kısımda bulunan ” DEVAM “ butonuna basıyoruz.

Şimdi karşınıza gelen SÖZLEŞME sayfasında kırmızı kutucuklarla işaretlediğim yerleri tikliyoruz ve alt kısımda bulunan ” DEVAM “ butonuna basıyoruz.

Önünüze gelen sayfada HERBALIFE sizin için bir ÜYELİK ID NUMARASI verecek, bunu dilerseniz bir yere kaydedebilirsiniz. Alt kısımda bulunan ” MYHERBALIFE.COM ‘A GİT “ butonunu tıklıyoruz.

Şimdi HERBALIFE olası bir hesap kurtarma durumlarında kullanabilmeniz için sizlerden 3 adet güvenlik sorusuna cevap vermenizi isteyecektir. Bu soruların cevaplarını dikkatli seçmelisiniz çünkü hesap kurtarma durumlarında sizden burada verdiğiniz cevapları doğru bir şekilde vermenizi isteyecektir.Güvenlik sorularını girdikten sonra alt kısımda bulunan ” Bitir “ butonuna basıyoruz.

Tebrik ederiz. Artık sizde HERBALIFE ailesinin değerli bir üyesi oldunuz. Üyelik kısmında herhangi bir adımda takılırsanız, web sitemizde bulunan online chat kısmından veya 0 (532) 286 46 30 numaralı telefondan destek ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.